Альтернатива ЗНО

Якщо Ви з будь-яких причин не склали ЗНО або набрали недостатню кількість балів для вступу, у Вас все таки є можливість вступити до вищого навчального закладу ще в цьому році.
Як це зробити ?

Ситуація 1

Ви закінчили 11 класів, маєте атестат про повну загальну середню освіту, але з певних причин не склали ЗНО або Вам не вистачає балів для вступу.

Дуже доречно саме зараз згадати про свідоцтво за 9 клас «Про базову загальну середню освіту» і з цим свідоцтвом завітати до Економіко-правових технікумів при Міжрегіональній Академії управління персоналом (ЕПТ при МАУП). І саме на базі цього свідоцтва вcтупати до технікуму. «Навіщо? Я ж втрачаю час!», -- скажете Ви. Але нехитрі математичні дії доводять зворотнє. Навчання в Економіко-правових технікумах при МАУП на базі 9 класів триває 3-4 роки (залежно від обраної спеціальності). Після закінчення навчання Ви отримуєте диплом молодшого спеціаліста. На базі цього диплому Ви можете продовжити навчання в МАУП за скороченим терміном підготовки, тобто вступити на 3-й курс і через 2 роки (денна форма навчання) отримати диплом бакалавра. Отже, Ви витратите 5-6 років. А якщо чекатимете ще рік, щоб скласти ЗНО, а потім навчатиметесь ще 4-5 років (якщо пощастить),-- вийде ті ж 5-6 років.

Ситуація 2

Ви не здавали ЗНО, але маєте диплом кваліфікованого робітника.

Ви можете вступати до технікумів на 2 курс (денна або заочна форма навчання) на підставі диплому кваліфікованого робітника на споріднену спеціальність (термін навчання 2-3 роки, залежить від спеціальності).

При Міжрегіональній Академії управління персоналом працює Економіко-правовий технікум

Навчання в ЕПТ при МАУП можливо за такими спеціальностями:

 • Правознавство
 • Організація виробництва
 • Фінанси і кредит
 • Бухгалтерський облік
 • Обслуговування програмних систем і комплексів
 • Розробка програмного забезпечення

Під час навчання студенти проходять практику в профілюючих установах, організаціях, підприємствах різних форм власності, банках, органах виконавчої влади тощо.

Випускники технікумів одержують диплом молодшого спеціаліста державного зразка та диплом, оформлений відповідно до міжнародних вимог, а також атестат про повну загальну середню освіту державного зразка.

Після закінчення навчання в технікумі студенти приймаються до МАУП за спорідненою галуззю на скорочений термін підготовки -- на 3 курс. Термін навчання до освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавр становить 2 роки (денна форма) або 2 роки 6 місяців (заочна).

Для вступу до Економіко-правового технікуму необхідно подати:

 1. Заяву на ім’я директора із зазначенням обраної спеціальності та форми навчання
 2. Оригінал свідоцтва про базову загальну середню освіту (з додатком);
 3. Атестат про повну загальну середню освіту (з додатком) та сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти (для випускників 11-х класів);
 4. Шість фотокарток (3х4 см);
 5. Паспорт або свідоцтво про народження;
 6. Ідентифікаційний код абітурієнта;
 7. Паспорт та ідентифікаційний код одного з батьків;
 8. Військовий квиток або приписне посвідчення.

Технікуми здійснюють прийом студентів на старші курси у порядку переведення та поновлення в межах вакантних місць ліцензованого обсягу відповідно до Положення про порядок переведення, відрахування та поновлення студентів вищих закладів освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти України № 245 від 15 липня 1996 року.

Прийом документів

До Приватного вищого навчального закладу «Економіко-правовий технікум при МАУП»

03118, м. Київ, пр-т Червонозоряний, 146
Тел.: 258-21-24, 525-12-37
http://elcmaup.com.ua
e-mail: [email protected]

Ситуація 3

Якщо у Вас немає можливості навчатися в технікумі, Ви можете подати документи до Польсько-Українського освітнього центру Вищо ї Школи Менеджменту (м.Легниця, Польша) при МАУП. Зарахування відбувається на базі атестату про повну середню освіту та за результатами співбесіди.

Українсько-польська програма з отримання вищої освіти без ЗНО